25 років від часу заснування Вінницького товариства політв’язнів, репресованих та їх дітей

Громадська організація Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих взяла участь у відзначенні 25-ої річниці від часу заснування Вінницького товариства політв’язнів, репресованих та їх дітей, яке відбулося 24-25 травня у Вінниці.
Висловлюємо сердечну вдячність керівництву області та міста за дієву участь у підготовці та проведенні ювілейних урочистостей та відкритті виставки «В’язні сумління». Особливу подяку за співпрацю, сприяння та дієву підтримку в організації та достойному вшануванні чвертьстолітнього ювілею діяльності Товариства на Вінниччині висловлюємо Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Вінницької ОДА.
Зворушливим фрагментом цього знакового для області дійства були виступи членів товариства політв’язнів, спогади і свідчення яких оприявнили чимало історико-біографічних сторінок про обставини і наслідки жорстоких репресій як в долі окремої людини, так і цілих сімей, родин, нації.
Своїми спогадами про репресії у родинах ділилися не тільки члени товариства, але і представники влади.
У шанобливих заходах взяли участь 15 делегацій з різних областей України, які відзначили високий організаційний рівень свята і з цікавістю слухали мемуарні свідчення очевидців. Проведене на дуже поважному рівні святочне дійство, разом із великою місією гідного вшанування жертв політичних репресій, є також важливою акцією примноження історичної пам’яті, спрямованою на те, щоб усвідомлювати історичні уроки, берегти дух української звитяги і духовної нескореності. Складна й понівечена режимом доля цих великих людей має стати для нас великим взірцем національного чину і незламності.
Також голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих Орина Сокульська провела, заздалегідь заплановане, засідання Проводу, на якому розглянули ряд питань статутної діяльності організації.

Хто зараз на сайті?

На даний момент 3 гостей на сайті

       Адреси організацій Ви зможете
       знайти у розділі "Обласні Організації".
 
       За додатковою інформацією пишіть на:
       info@repressed.org.ua 

       

Наш архів

Громадська організація під назвою Всеукраїнське товариство репресованих (ВТР) заснована на зборах (біля 100 осіб), які відбулися 3.06.1989 просто неба на Львівській площі в Києві (Спілка художників під тиском КГБ у день зборів відмовила в наданні приміщення Будинку художників).

Додаткова інформація

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України