Життя Товариства

                                             

 

                                                                                                                                                         Голові Вінницької ОДА

                                                                                                                                         Коровію В.В.

 

 

Шановний Валерію Вікторовичу!

                                                                      

       Громадська організація Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих  взяла участь у відзначенні 25-ої річниці від часу заснування Вінницького товариства політв’язнів, репресованих та їх дітей, яке відбулося 24-25 травня у Вінниці.

       Висловлюємо сердечну вдячність керівництву області за дієву участь у підготовці та проведенні ювілейних урочистостей та відкритті виставки «В’язні сумління». Особливу подяку за співпрацю, сприяння та вагому підтримку в організації та достойному вшануванні чвертьстолітнього ювілею діяльності Товариства на Вінниччині висловлюємо Департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.  

       Зворушливим фрагментом цього знакового для області дійства були виступи членів товариства політв’язнів, спогади і свідчення яких оприявнили чимало історико-біографічних сторінок про обставини і наслідки жорстоких репресій як в долі окремої людини, так і цілих сімей, родин, нації.

       Своїми спогадами про репресії у родинах ділилися не тільки члени товариства, але і представники влади.  

       У шанобливих заходах взяли участь 15 делегацій з різних областей України, які відзначили високий організаційний рівень свята і з цікавістю слухали мемуарні свідчення очевидців. Проведене на дуже поважному рівні святочне дійство, разом із великою місією гідного вшанування жертв політичних репресій, є також важливою акцією примноження історичної пам’яті, спрямованою на те, щоб усвідомлювати історичні уроки, берегти дух української звитяги і духовної нескореності. Складна й понівечена режимом доля цих великих людей має стати для нас великим взірцем національного чину і незламності.  

       З повагою

       Голова ГО ВТПВіР                                             Орина СОКУЛЬСЬКА

 

 

       Адреси організацій Ви зможете
       знайти у розділі "Обласні Організації".
 
       За додатковою інформацією пишіть на:
       info@repressed.org.ua 

       

Наш архів

Громадська організація під назвою Всеукраїнське товариство репресованих (ВТР) заснована на зборах (біля 100 осіб), які відбулися 3.06.1989 просто неба на Львівській площі в Києві (Спілка художників під тиском КГБ у день зборів відмовила в наданні приміщення Будинку художників).

Додаткова інформація

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України