Всеукраїнське Товариство політичних вязнів і репресованих за Порошенка

 


Всеукраїнське Товариство політичних вязнів і репресованих за Порошенка


ЗВЕРНЕННЯ
Проводу Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих до членів Товариства і всіх українців

     Залишилось уже мало часу до дня виборів на посаду президента України, коли нам доведеться обирати одного із більше ніж сорока претендентів. Одним із тих, хто має реальні шанси потрапити до другого туру виборів, є нинішній президент Петро Порошенко.
     Ми, члени Проводу Товариства, на своєму засіданні 02.03.2019 р. обговорили усі кандидатури і більшістю голосів вирішили рекомендувати членам Товариства підтримати на виборах Петра Порошенка.
    У нинішній ситуації ми, українці, маємо зрозуміти: з усіх сьогоднішніх претендентів на посаду Президента України єдиною особою, здатною довести Україну до Європейського Союзу й НАТО і назавжди витягнути її із зони впливу Путінської Російської Федерації - агресора, який анексував наш Крим і окупував частину Донбасу, - є Петро Порошенко.
      Історія до нас волає: «Не допустіть помилки, відкиньте емоції і будьте раціональними!». Тому огляньтеся назад і оцініть те, що зробив Порошенко як нинішній президент і спрогнозуйте, що він ще може зробити, якщо ми дамо йому шанс на другу каденцію.
     Ось наші аргументи:
1. Петро Порошенко як головнокомандувач відтворив знищену режимом Януковича Українську Армію і забезпечив її боєздатність, вона сьогодні під його проводом на Східному Фронті загарбницької російсько-української війни уже шостий рік успішно захищає нас і всю Європу від моксельської орди.
2. Наполегливість і дипломатичний хист Петра Порошенка забезпечили підписання Договору про асоціацію України з Європейським Союзом і отримання від нього безвізу для наших громадян, а також створення фактичної антипутінської світової коаліції, яка запровадила супроти Російської федерації та її очільників низки санкцій за анексію Криму і окупацію частини Донбасу
3. Ще довго ми б чекали від Вселенського Патріарха Томосу на створення Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, щоб нарешті вирватися із тенет Московського Патріархату, якби не наполеглива й щоденна праця у цьому напрямі Президента Петра Порошенка.
4. За час президентства Петра Порошенка в Україні нарешті розпочалися реформи – пенсійна, медична, адміністративно-територіальна (децентралізація).
5. Петро Порошенко і його коаліція у Верховній Раді забезпечили прийняття важливих для нас законів – про заборону комуністичної ідеології, про визнання Визвольного Руху у ХХ столітті, про соціальний захист воїнів ОУН-УПА.
    Так, в Україні сьогодні для більшості громадян ще надто низький життєвий рівень, низькі зарплати й пенсії, високі комунальні видатки.
    Але ми, які все життя терпіли й зазнавали утисків за наші переконання з боку комуністичної влади, нас ув’язнювали до мордовських та інших таборів, депортували з рідних земель у сибірські нетрі, багатьох розстріляли, ми готові ще потерпіти, лиш би була наша Незалежна Україна, лиш би не поглинула її Путінська Росія, тільки б вона впевнено рухалася у бік Європи і Північно-Атлантичного Альянсу, до європейської цивілізації, а, отже, і до європейського добробуту для всіх громадян.
     А це можливе, на наше глибоке переконання, тільки під проводом Президента Петра Порошенка.

     Голова Проводу Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих Орина Сокульська
 
 

       Адреси організацій Ви зможете
       знайти у розділі "Обласні Організації".
 
       За додатковою інформацією пишіть на:
       info@repressed.org.ua 

       

Наш архів

Громадська організація під назвою Всеукраїнське товариство репресованих (ВТР) заснована на зборах (біля 100 осіб), які відбулися 3.06.1989 просто неба на Львівській площі в Києві (Спілка художників під тиском КГБ у день зборів відмовила в наданні приміщення Будинку художників).

Додаткова інформація

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України