Життя Товариства

 

 

1 Усі разом

Керівництво й члени Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих заявили в Полтаві про підтримку земляків, нині кинутих до російських тюрем. Звернення з вимогою негайно звільнити із кремлівських в’язниць Олега Сенцова, котрий безтерміново голодує, Олександра Кольченка, Романа Сущенка, Володимира Балуха, Миколу Карпюка, Станіслава Клиха та інших українських громадян оприлюднили головаВТПВіР Орина Сокульська, очільник Полтавського обласного товариства політичних в’язнів та репресованих Анатолій Банний, в’язні сумління головний редактор ВиданняВТПВіР «Зона» Олекса Різників із Одеси й голова Полтавського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Микола Кульчинський.

Заяву Проводу ГО «ВТПВіР» «Свободу українським політв’язням!» оголосила очільницяВсеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих Орина Сокульська. Від членів Полтавського обласного товариства ВТПВіР виступив його голова Анатолій Банний. Зібрання відбулося на вулиці Соборності в центрі Полтави на Круглій площі, де підняті Державний прапор України, винесений з поля бою в Іловайську в серпні 2014 року захисником Батьківщини від російських окупантів-бійцем батальйону «Азов» з позивним «Котигорошко», та червоно-чорний стяг – символ рідної землі й пролитої за неї крові героїв.

Валентина Шемчук

Хто зараз на сайті?

На даний момент 7 гостей на сайті

       Адреси організацій Ви зможете
       знайти у розділі "Обласні Організації".
 
       За додатковою інформацією пишіть на:
       info@repressed.org.ua 

       

Наш архів

Громадська організація під назвою Всеукраїнське товариство репресованих (ВТР) заснована на зборах (біля 100 осіб), які відбулися 3.06.1989 просто неба на Львівській площі в Києві (Спілка художників під тиском КГБ у день зборів відмовила в наданні приміщення Будинку художників).

Додаткова інформація

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України